V kladně

Vzal ji za hlavu a pinďoura jí nacpal do pusy.Hekala a vzdychala a mezi nohama jí tekla řeka. „Ale je také možné, že s tebou skrze tvé sny skutečně promlouvá náš pán, stejně jako k tobě promlouvá mými slovy během kázání. Při jednotlivých přírazech se navíc třely její bradavky o koberec před oltářem, což ji za nedlouho přivedlo k druhému orgasmu.Nemusel ji dvakrát pobízet, touha být navždy počestná jí vedla ruce. Když pod prsty cítil teplé vlhko, které určitě nebylo od svěcené vody, trochu hruběji zasunul ukazováček tak hluboko, jak to jen šlo.

Katolička se trochu lekla, když viděla jeho rozměry, ale záhy si vzpomněla, že vše dělá pro dobrou věc a nechala se opět unášet rozkoší. Většinou se potom vzbudím a mezi nohama jsem celá vlhká.

Seznamka HK

„Tak bych to skutečně neřekl, spíš manželek, na které jejich muži nemají čas a kompenzují to tímto pobytem, vy, promiň ty určitě na nepotřebnou použitou manželku nevypadáš“. Řekl mi, ať se jdu připravit na taneční večer, že se ještě ve sprše zdrží....Večer byl nad očekvání skvělý, výborně jsem se bavila a Marko byl skvělý společník i tanečník. „A co tady teda budeme dělat?A když opět „maséři“ postoupili výše i na nich bylo znát, že jsou úplně neprofesionálně vzrušeni. Bylo to neskutečné, když mě jeho velký ocas začal celičkou zaplňovat. Markův úsměv však ve chvíli zmizel z tváře. Známý hlas mi přál krásného valentýna a omlouval se, že tentokrát opravdu nemohl strávit tyto chvíle se mnou. “ řekla jsem trochu popuzeně. Ujistil mne, že Marko je se mnou proto, aby splnil jakákoliv má přání, abych se cítila příjemně a spokojeně. „Devět a půl hodiny“ usmál se Marko, když viděl můj překvapený výraz ve tváři.

Sex Seznamka Pro Ty Co Hledají Sexuálního Partnera/partnerku. Zcela Zdarma - jablonec Nad Nisou

„To je můj poštěvák,víš?“,rozloučila se a vyšla spolu se mnou.Doprovodila mě do stanu,kde mě uložila,vytáhla z kufříku injekci a píchla mi jí.„Už před rokem,to mi bylo 12 a půl.Bylo to také tady,na tomto táboře.“,zaradoval se další z nich a už mě rozvazoval.Bezmocně a v bolestech jsem se svezla na zem a držela si bolavou píču.Po sundání nástavce se mi sice trochu ulevilo,ale kundu jsem měla dvojnásobnou a stehy hluboko zařízlé do kůže.Ten co mě odvázal,mě popadl za vlasy a odtáhl o pár metrů dál od napínáku.hodil mě na břicho,rozepnul si poklopec,vyndal ho,naslinil a už mi ho strčil do prdele.Dost to bolelo a tak jsem sténala jak bolestí,tak ponížením.Ale on se neslitoval,naopak to vypadalo,že můj nářek ho jen víc vzrušuje.Ostatní nelenili a schodily ze sebe mundůr a s čurákama v ruce čekali na svůj vpich.Když se všichni na mě vystřídali,seděli nebo polehávali okolo mě na trávě,kouřili nebo si hráli se svýmí psy. “,zařval majitel psa a bylo vidět že to myslí vážně.Strachy jsem se přikrčila,chytla ho do ruky a už jsem mu olizovala rudou špičku.Pes reagoval okamžitě a hned se ztopořil.Párkrát jsem ho olízla,abych si aspoň trochu zvykla na tu pachuť a hned jsem si ho strčila do huby.Pes začal přirážet a ten hajzl,jeho páníček,mi ze zhora přidržel hlavu,takže jsem nemohla uhnout a pes mi ho vrážel až někam do jícnu.Když začal stříkat,měla jsem ho tak hluboko,že mi mrdku pral přímo do žaludku.Dávila jsem se a málem se udusila,ale vytáhl ho na poslední moment.Současně s ním se do mě udělal i ten vzadu.Nemohla jsem se tomu ubránit,ale ta slast byla větší než veškeré poníženi a já se prostě svezla na zem s perfektním orgasmem.„Tak co chlapi,líbí se vám?„Maličká,zařídila jsem ti ochranu jakou jsem jen mohla.Jak to dopadne nevím,ale vím,že za pár dní se na tebe těším.A pak už zůstaneš u mě,jasný?„Ách,ta úleva.Konečně tu máš hlavní chod.Snaž se,jsem plná.dali by jste si říct a rozdali si to s ní?„Opovažte se to porušit.Jestli ano,zařídím,že Velký Bratr jste naposledy.To je vše,já odjíždím.Kdyby něco,tak zavolejte.Jo a tady Alče dám injekci na spaní.Bude po ní spát 24 hodin,aby nabrala sil.Tak zatím naschle.„Ale,princezna se nám probudila.Tak co ty kurvičko jedna,jak se ti sralo?„Tak a teď si tě mám za co přivázat.Ještě ti to vyčistím a půjdem spát,ano?

Zůstala jsem ještě několk dnů, ale ten obrázek, kdy měl Zdeněk zabořenou hlavu mezi těmi mladými stehny mne neustále pronásledoval a já se raději odstěhovala zpět do svého bytu.Jen jsem chtěla říct, že i starý dědoušek ( Zdenkovi bylo 69 let) umí rozparádit mladou ženskou a nepotřebuje k tomu ani žádného čuráka.Nikdy na toto období mého života nezapomenu, i když svému druhému manželovi jsem o Zdenkovi raději nevyprávěla. Dokonce jsem u Zdenka bydlela a musím říct, že mi denně dělal tak dobře, že jsem prožívala několik orgasmů za večer.Jednoho dne se mi však v práci udělalo nevolno a já se vydala přímo k Zdenkovi. Neměla jsem to dělat a bylo vše v pořádku. Slavili jsme s kamarády v malém baru a už jsem měla pěkně “ nakoupíno“, když mne u záchodků oslovil, sice postarší, ale stále šaramantní muž: Slečno, už Vám někdo řekl, že jsme nádherná ? A co byste chtěla krasavice ?

Bylo září, slavila jsem 30 let a od dubna, kdy proběhl můj rozvod jsem neměla chlapa. Nevím, možná by mu to nevadilo, ale spíš si myslím, že by mne za ten věkový rozdíl odsoudil a viděl by v tom něco víc, než sexuální uspokojení

Další orgasmus jsem prožívala při análních hrátkách, kdy mi do řitního otvůrku Zdeněk zasouval prstíky a v závěrečné fázi do mne narval tubu se šamponem a já vřískala jako opice.A opět začal hru s mýma melounkama, kousal, sál, štípal, škrabal a když už jsem začínala sténat v další křeči, nevím odkud vytáhl slabý proutek se kterým mne začal švihat přes ztopořené bradavky a já opět stříkala neuvěřitelný gejzír šťávičky, tentokráte ještě smíchaný s mou močí, kterou jsem bolestí neudržela – přesto to byla fantazie.A další přeliz, a další anální hrátky a opět melounky a tak pokračoval Zdeněk skoro až do rána. Ráno jsem mu po vyspání chtěla tu krásu vynahradit a tak jsem mu alespoň chtěla jazýčkem vymrdat prdelku, ale po malé chvilce, kdy měl prdelku plnou mých slin mi vrazil do ruky tlustého robertka, kterého jsem mu zarazila do prdelky a šoustala tak dlouho dokud se netřásl v křeči podobně jako já ( jeho čurák však zůstával nezměněn).Odcházele jsem od něho velmi nerada a když sám navrhnul pokračování, nebyla jsem proti. Takhle jsem se dozvěděla, že si přes den domů vodil mladé holky, které ukájel prsty, jazykem a robertky a vše si nahrával na kameru, aby pak materiály prodával nějaké pornografické společnosti ( dokonce i naše hrátky prodal za pěkné peníze, které mi sice všechny vyplatil jen proto, abych zůstala). Byla jsem velmi silné postavy, sice s obrovitými melouny, ale řekněte kolik chlapů má zájem o sádelnaté ženské ?