Nejdřív jemné výstřihy, potom přiléhavé trička až k šatičkám hezky nad kolínka. To když jsem slyšel, vzrušením jsem se orosil, v rychlosti popřemýšlel, zda to myslí vážně, že chce pomoct, nebo zda si to chce prostě narovinu rozdat.
   
        Blížilo se léto, míval jsem hodně práce a tak jsem zůstával pravidelně v kanceláři o něco déle. No trvalo to snad půl vteřiny a můj tvrdolín byl v pohotovosti.Co tu bydlíme, nebyla jsem se podívat ve sklepě, nešel byste tam se mnou, nesvítí tam světlo, tak se bojím,“ řekla a koukala na mě smutnýma očima. Bylo mi to divné, jejího manžela jsem moc neviděl. Až později jsem zjistil, že jezdí kamionem, 3 týdny je na cestách, 1 týden doma. Zavřel jsem dveře a šel k ní. Nijak zvlášť jsem si jí zprvu nevšímal, vídával jsem ji jen občas, když šla z práce nebo z nákupu.No asi si dokážete představit, co se mi hodilo hlavou, když jdu do sklepa s prsatou skoro nahou ženskou, na kterou mám obrovskou chuť a která mi pravděpodobně lhala o rozbité žárovce. Byl jsem jak smyslu zbavený, jak děcko, co si rozbaluje svůj vysněný dárek. Chytnul jsem ji zezadu za ty velký prsa a přitiskl se k ní. “Dobrý den sousede, mám prosbičku.

Flirt Praha

Tereza se taky o orál pokoušela, ale byla asi neobratná, možná se jí to i hnusilo, protože to vždycky co nejrychleji ukončila.

S Terezou jsem se rozešel celkem bezbolestně. Asi cítil mé rozpaky. Asi to řekla i tátovi, protože měli najednou oba spoustu starostí, co dělám a jak mě zabavit. „Jaké to bylo? Prohlížel jsem si pokoj. Vybíral jsem si z hromady CD a Viktor zatím došel pro džus. Byl štíhlý a ne moc vysoký. Šel jsem jako ovce a vůbec jsem nepřemýšlel o tom, že nemám sebou plavky. Hostitel si toho všiml a nabídl mi, ať vyběhnu do podkroví, kde má pokoje (!!) Jezdil jsem domů včas a s Viktorem trávil spíš odpoledne, kdy u nich doma nikdo nebyl. Opět mi do rozepnutých kalhot zabořil nos a nasával. V mé hlavě začala vířit obrazy.

Prázdniny byli vydařené, velkou část dne jsem trávil na koupališti, kde jsem byl na brigádě. Párkrát jsem ji viděl v plavkách a obdivoval jsem její pětky a tiše je záviděl jejímu manželovi. Náhle jsem uslyšel ránu, ohlídnu se a  co nevidím.
Tehdy už toho bylo fakt moc, a nějak nebylo kde ukojit své touhy, vyžádal jsem si volno, doma sem  se vymluvil že jdu na houby a vydal jsem se k lesu.. Bylo jí tak okolo 50, na svůj věk měla docela zachovalou postavu a pěkný velký kozy. Mladíku to se nebojíte klíšťat takhle v kraťasech do lesa? Udělej mi to zašeptala, dělal jsem že neslyším, tak mi to udělej zvýšila hlas. Začala sténat.